זמרים לאירועים

זמרים לאירועים

 

 

אטרקציות לאירועים
אטרקציות לאירועים

 

כשמתכננים אירוע יש מבחר גדול מאוד של אטרקציות לחתונה או לכל אירוע שתחגגו , למשל יש את הדברים הבסיסיים והלא בסיסיים .

הבסיסיים בדרך כלל   הם dj וצלם אירועים

לא בסיסיים הם מכונת בועות, מכונת עשן,מערכת לייזרים,תאורה משוכללת,מגנטים של תמונות ,ואקסטרה שזה זמר לאירועים , יש מגוון סוגי זמרים וסוגי מוזיקה לאירוע  (ז’אנרים), בז’אנר המזרחי הישראלי ו ז’אנר ההיפ הופ או להקות והרכבים מכל מיני סגנונות שונים כגון מעגל מתופפים או הכושים העבריים  מהווים קטע מאוד מיוחד באירוע ויכולים  להיות גם חוויה בלתי נשכחת ,  הכל תלוי לפי הסגנון האהוב על בעלי השמחה או בעלי האירוע  , כיום ידוע מאוד שהז’אנר המזרחי הוא הז’אנר השולט באירועים.

זמר לאירועים מומלץ לבחור לפי בדיקה של בעלי האירוע בהופעה אחת או אפילו שתיים של הזמר כדי לראות את האינטראקציה עם הקהל , האם אוהבים אותו , האם הוא מצליח לרומם ולהקפיץ וממש מלהיב את האורחים , כמו כן חשובה התנהלותו של הזמר עם הלהקה והנגנים או הרקדנים באירוע .

דברים שכדאי לתכנן מראש בהופעת זמר לאירועים :

האם הזמר או מנהלו גם דאג ודואג לנלווים שהם צוות וציוד ההגברה כמו גם התאורה , אביזרים כדוג’ כובעים מקסיקניים ותלבושות מיוחדות למשל באירועים בעלי אופי מזרחי ממרוקו קיימת מתאמת תלבושות כמו גלביות ובגדים מסורתיים מיוחדים.

 

הרכבים מוסיקליים לאירועים כמו חתונה

אטרקציה מבוקשת כיום היא הרכב מוסיקלי מיוחד של נגנים המנגנים על סוגי כלים שונים ומיוחדים כגון סקסופון או כינור שילוו את הזוג הצעיר בדרכו לחופה או בכניסה לאולם וגם בשיר הסלואו הרומנטי עם תופים ע”י להקת מתופפים מיוחדת לחתונות.

ההרכבים המוסיקליים או בשמם הפשוט יותר הנגנים המיוחדים לליווי הזוג בתכנית הערב שלהם לרוב מצטרפים לזוג מקרוב או מסביבו וכך כל החבורה הולכים ביחד לעיתים תוך כדי ריקוד מיוחד עד לחופה או עד רחבת הריקודים , כל הנגינה של ההרכבים המוסיקליים נעשית בלייב live  ולא בפלייבקים.

דוג’  להרכבים כאלו הם נגן סקוטי עם חמת חלילים  , כנר הפורט על מיתריו של כינור מיוחד ואפילו גיטריסט רוקר היושב במקום מרכזי מול כולם ומנגן סולו.

 

 

כל מה שנשאר לכם הוא להתקשר אלינו ופשוט לבחור….

—————————————————————————————————

 

 

 

Leave a Reply