זמרים לחתונה

זמר לחתונה

כשמחליטים על אירוע כמו בר\בת מצווה או מסיבת פרישה מהעבודה או חתונה או ועדי עובדים או ימי הולדת חייבים לבחור באופי המוזיקה שתתנגן ע”י זמר רצוי שיהיה זמר שמעריכים ויעריכו ואם אפשר אז גם שלא יהיה אנונימי אלא מפורסם אבל מה לעשות שמפורסם עולה המון המון כסף וממש ממש לא לכל כיס , פה בדיוק חשוב לבצע בחירה מושכלת למשל : זמר שהוא טוב , זמר שנעים לשמוע , זמר מקורי ומקצוען שיידע להרים את הקהל ולרגש אותו.

סוגי זמרים לחתונה

בז’אנר המזרחי זמרים רבים נהיו סמל היכר להופעות בפומבי מול קהל

זמרים מתחלקים לשתי קבוצות, קבוצה אחת היא זמרים מוכרים מאוד לרוב ותיקים שהמוניטין וחייהם המקצועיים מלאים בניסיון רב בהופעה מול קהל זמרים אלו עלותם יקרה מאוד ומתחילה בסכום של החל מ-10000 דולר והשמיים הם הגבול.

למרבה הצער ולאור המציאות הכלכלית היום לא כל אחד יכול להרשות לעצמו זמר ותיק ומפורסם בחתונה או באירוע שלו, מצד שני לכל אחד מגיע זמר גם אם לא מפורסם ולא ותיק שישמח ויעשה טוב לקהל האורחים בחתונה שלו.

זמרים מהקבוצה השניה שהם הלא מוכרים כמו הזמרים המפורסמים והמוכרים יכולים לעיתים לרגש מאוד אפילו יותר מהזמרים המפורסמים והמוכרים.

עלות זמרים טובים מוכשרים ולא מוכרים כמו הותיקים עולים הרבה פחות מהקבוצה הראשונה, המחירים נעים בין 1000 דולר ל10000 דולר להופעה שלרוב תימשך יותר זמן מהופעה של זמרים ותיקים ומחירם מתחשב פייר ולגמרי עושה את העבודה בריגוש בדיוק כמו הופעה של זמרים מפורסמים.

עלות זמר בהופעה

כמה הוא מחיר הוגן?

אין עלות ומחיר הוגן לדמעה שנובעת מרגש ושמחה לבעל האירוע ולמשפחה שהזמינה את הזמר להופעה, הופעה של זמר בחתונה היא עלות שולית ביחס להוצאות הרבות בחתונה כגון צלם אירועים, מס מנות , תאריך האירוע, השכרת רכב לחתונה, אטרקציות לחתונה, dj לחתונה , המחיר ההוגן הוא המחיר שבו בני הזוג לא ישכחו לעולם את ההרגשה באירוע.

מה כולל המחיר להופעה של זמר?

מחיר הופעה של זמר מכיל בהרכבו מספר פרמטרים כגון :

נגנים לאירועים

נגנים הם בעצם חלק בלתי נפרד מהופעתו של הזמר, במהלך הופעתו הם מלווים את הזמר בכל שיריו ובעצם ללא נגנים לא תוכל להתנהל הופעתו של הזמר שהם לגמרי הבסיס להופעתו.

שני סוגים של נגנים

סוג אחד הוא נגנים מקצועיים שעיקר עיסוקם הוא מוסיקה לחתונות , ועדי עובדים, בר מצווה, בת מצווה, ברית, בריתה ועוד.

סוג שני הוא נגנים המתמחים בז’אנרים שונים כגון מוסיקה אתנית לדוגמה תופים למשל מעגל מתופפים.

כמה זמן צריך ומה נדרש להופעה של זמר לפני האירוע?

להופעה של זמר יש לקבוע מועד מינימלי לפני האירוע של שבוע מראש זאת במטרה לסכם את כל הפרטים בלי לחץ ,הופעה של זמר בחתונה נדרש לתאם מרחק ההגעה, להקה או dj תאום הגברה ותאורה מתאימה עם האולם המקיים את האירוע.

משך זמן ההופעה בכפיפות ללוח זמנים של הופעות אחרות באותו תאריך , תאום הלבשה יעודית המתאימה לאופי האירוע למשל חתונה בטבע תחת כיפת השמיים או במדבר.

אנו נשמח לסייע ולייעץ לכם ללא שום התחייבות אז התקשרו עכשיו.

להזמנת הופעה ופרטים נוספים

מספר טלפון : 054-368-7278

Leave a Reply